Nuset e arta të vjeshtës? 8 arsye pse janë me fat

Si tashm dihet, sezoni i plot i dasmave fillon n fund pranvere deri n fillim vjeshte. Ky sht ai sezoni kur ne t sektorit, si them un shpesh, karikohemi me bateri. Por sht dhe nj sezon tjetr m pak intensiv, ai i vjeshts s von dhe dimrit, q ka dhe ai favoret e veta, por pr kt sezon nuk flitet shum. do vit e m tepr po njoh ifte q preferojn kt periudh pr t br dasmn e tyre. Nisur nga kjo, vendosa tju sjell n vmendje disa avantazhe (q mbase nuk i keni vn re) q mund t kesh duke u martuar n kto muaj t vitit.