Marcela-Logo-white MENU
Backround
Your Favourite
Wedding
ShoesBackround
Your Favourite
Wedding
ShoesBackround
Your Favourite
Wedding
ShoesStileto

Rezervo Tani

Sandale

Rezervo Tani

Ndryshe

Rezervo Tani

Jo vetem nuse

Rezervo Tani

Aksesore

Rezervo Tani
Thonjza-1

Frymëzimi im në çdo çast pune, je ti Nuse Geraldine.
Dua që ta shijosh dasmën tënde, të shkëlqesh nga bukuria
dhe të ndihesh e lehtë si pupël. Prandaj vendosa
të sjell për ty koleksionin e parë të këpucëve
“Marçela Lati - Wedding Shoes”.

Thonjza-2

- Marcela Lati

Ne rresht te pare

Sa shumë kam pritur për tju dhënë këtë lajm!

Tani çdo javë do ulemi këtu

Rrofshin princeshat… ato të përrallave!

Mami, vjehrra apo shoqet?

Kur organizohej nje sfilate

Ketu do te ndaje me ju te gjitha emocionet dhe eksperiencat e mia me sfilaten e Geraldina Sposa, Nje event i shumepritur per nuset e ardhshme e te shkuara

Rreth meje

Nga një prej drejtuesve të sallonit “Geraldina Sposa”, vjen në treg produkti më i ri: një koleksion këpucësh për nuse (dhe jo vetem) nën logon "Marçela Lati Wedding Shoes".

Me mua nuse Geraldine

Më shkruaj tani dhe do të zgjedhim bashkë fustanin e ëndrrave për ditën e dasmës tënde.

Bashke, nje Nuse Geraldine!

Bli tani

Belina

Margarita

Klea

Elena

Si ne tv

Dekore Fustane
×
Home Produkte Rreth Marçelës